EZHome.pl jest firmą profesjonalnie zarządzającą wynajmem nieruchomości. W przeważającej większości na nasz portfel składają się lokale mieszkalne, których właściciele z różnych względów nie chcą lub nie mogą samodzielnie zajmować się wynajmem.

Firma z powodzeniem działa na rynku gorzowskim oraz szczecińskim, gdzie dysponujemy kilkudziesięcioma nieruchomościami na wynajem.

Mieszkania, którymi zarządzamy są wynajmowane na długie terminy - przeważnie jest to min 1 rok czasu - i zazwyczaj wynajmujemy lokal jako całość, bez dzielenia na pokoje.

 

Od września 2019 r. wprowadziliśmy usługi związane z wynajmem krótkoterminowym jako EZHome24.pl Jest to odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie rynku na taki typ wynajmu. Mieszkania zostały dokładnie sprawdzone i dostosowane do modelu biznesu wynajmu na krótkie terminy. Wszystkie lokale przeszły gruntowny remont i zostały zaadaptowane jako apartamenty na wynajem krótkoterminowy ze wszystkimi udogodnieniami dla gości. Postawiliśmy na komfort, ale również i bezpieczeństwo przebywających w naszych apartamentach osób.

O nas

O nas

gallery/logo_white