Sikorskiego 123

Apartament znajduje się w samym centrum miasta. Zlokalizowany jest na III piętrze w nowo wyremontowanym i luksusowo wyposażonym lokalu. Z balkonu, przy porannej kawie lub wieczornej lampce wina (stolik i krzesła), możesz podziwiać widok na Katedrę i samo centrum Gorzowa Wlkp. Stąd jest blisko wszędzie.

Auto zaparkujesz bez opłat na małym podwórku lub przy ul. Pocztowej (parking płatny).

W zasięgu wzroku znajduje się kilka restauracji, nadwarciański bulwar, liczne przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), dyskoteki, pub'y oraz banki, poczta, apteki, sklepy i butiki. Ok 10 min pieszo znajdują się 2 galerie handlowe.

Apartament składa się z korytarza, salonu z sypialnią oraz osobnej kuchni i łazienki z WC. Kuchnia jest w pełni wyposażona: płyta grzewcza, mikrofalówka, czajnik, kawomat. Znajdziesz tam również sztućce, talerze, kubki, szklanki, garnki oraz inne przybory do przygotowywania posiłków. Łazienka zawiera umywalkę, prysznic, WC. Spotkasz tam również suszarkę do włosów oraz świeże ręczniki. W salonie możesz popracować (stałe łącze Wi-Fi) przy biurku, pooglądać telewizję lub odpocząć na wygodnej sofie. Część sypialniana zawiera wygodne łóżko dwuosobowe. Standardowo dajemy komplet świeżej pościeli.

Do samego apartamentu dostaniesz się za pomocą 2 kodów wysłanych wprost na Twój telefon: kod otwierający drzwi na klatkę schodową i kod do klamki drzwi wejściowych.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

CENNIK i OPIS

Cena za dobę:

piątek - sobota: 180 PLN dla 1 osoby i 200 PLN dla 2 osób

niedziela - piątek: 160 PLN dla 1 osoby i 180 PLN dla 2 osób

Powyżej 7 dni

cena 150 PLN/dzień

Do każdego wynajmu wystawiamy fakturę

W celu otrzymania faktury za pobyt prosimy o informacje: NIP lub dane osoby fizycznej z adresem. Informacje należy przesłać na nasz adres e-mail'owy najlepiej za pomocą formularza kontakowego do 14 dni od zakończenia wynajmu apartamentu. Wystawiana przez nas faktura jest zwolniona z VAT (zwolnienie podmiotowe).

Otwarci jesteśmy na propozycje stałej współpracy

Ceny są niższe,

niż w hotelach czy na booking.com

SIKORSKIEGO 123

Doba hotelowa liczy się od godziny 14:00 do godziny 11:00 dnia następnego

gallery/logo_white