gallery/logo_white

Sikorskiego 15

Apartament znajduje się w centrum miasta. Zlokalizowany jest na parterze w budynku czteropiętrowym. Dojście do Katedry zajmuje ok 3 minut. Bulwar znajduje się w odległości ok 200 m.

Auto zaparkujesz bez opłat przy ulicy Łużyckiej (lewa strona) lub na płatnych miejscach parkingowych (ul. Łużycka, Łazienki).

Niedaleko znajduje się kilka restauracji, wspomniany nadwarciański bulwar, liczne przystanki komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), dyskoteki, pub'y oraz takie udogodnienia jak: banki, poczta, apteki, sklepy.  W promieniu 1 km znajdują się 2 galerie handlowe.

Apartament składa się z korytarza, salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki z WC. Kuchnia jest w pełni wyposażona: płyta grzewcza, piekarnik, mikrofalówka, czajnik, kawomat. Znajdziesz tam również sztućce, talerze, kubki, szklanki, garnki oraz inne przybory do przygotowywania posiłków. Łazienka zawiera umywalkę, wannę oraz WC. W salonie możesz popracować (stałe łącze Wi-Fi) lub zrelaksować przy filmie, pooglądać telewizję lub odpocząć na wygodnej sofie. Część sypialniana zawiera wygodne łóżko dwuosobowe i obszerną szafę.

Do samego apartamentu dostaniesz się za pomocą 2 kodów wysłanych wprost na Twój telefon: kod otwierający drzwi na klatkę schodową i kod do klamki drzwi wejściowych.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

SIKORSKIEGO 15

CENNIK i OPIS

Cena za dobę:

180 PLN dla 1 osoby - taniej niż na Booking.com

200 PLN dla 2 osób

Powyżej 7 dni

cena 150 PLN/dzień

Do każdego wynajmu wystawiamy fakturę

W celu otrzymania faktury za pobyt prosimy o informacje: NIP lub dane osoby fizycznej z adresem. Informacje należy przesłać na nasz adres e-mail'owy najlepiej za pomocą formularza kontakowego do 14 dni od zakończenia wynajmu apartamentu. Wystawiana przez nas faktura jest zwolniona z VAT (zwolnienie podmiotowe).

Otwarci jesteśmy na propozycje stałej współpracy

APARTAMENT NIECZYNNY - W TRAKCIE PRZYGOTOWYWANIA

Doba hotelowa liczy się od godziny 14:00 do godziny 11:00 dnia następnego